Designer de mobila

ValdiMobila
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Ești pasionat de design și îți dorești un job unde să-ți valorifici la maxim talentul și pasiunea?
Echipa Valdimobila este în căutarea unui designer talentat în proiectarea mobilei la comandă.
Vedem alături de noi o persoană entuziasmată și dornică să crească și să se dezvolte cariera într-o companie de profesioniști tineri și perseverenți.

La noi te așteaptă:
-Salariu motivant și pachet social complet
-Bonusuri în funcție de performanță
-Experiență și avansare rapidă în cadrul companiei
-Posibilități de dezvoltare profesională (traininguri și cursuri)
-Mediu plăcut de lucru și condiții bune
-Colegi prietenoși și gata să te ajute

Cerințe față de candidat:
-Studii superioare în domeniu
-Experiență în domeniu – minim 2 ani
-Cunoașterea programelor de proiectare CAD / 3Dmaxs / Photoshop
-Abilități de planificare a etapelor de organizare
-Seriozitate și orientare spre rezultat

Ce responsabilități vei avea:
-Crearea și analiza detaliată a proiectelor de mobilă
-Luarea măsurilor și calcularea ofertei
-Identificarea celor mai bune soluții de amenajare, conform cerințelor clienților;
-Lansarea comenzilor către producere și urmărirea derulării acestora;
-Gestionarea procesului de livrare / montaj a mobilierului către client;
-Pasiune pentru vânzări și comunicarea cu oamenii.

Show-room-ul ValdiMobila se află pe strada Uzinelor 171/3 într-o atmosferă modernă și confortabilă.
Nu ezita să transmiți CV-ul pe adresa noastră de email: admin@valdimobila.md sau să ne contactezi la numerele: 079064963 sau 069125377 pentru mai multe detalii.
Телефон:
079064963
Контактное лицо:
Andrei
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть