Deridicatoare/menajera pentru centrul de reabilitare (f/m)

SRL SONAS CENTRU
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 2000 До 3000 MDL
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Deridicatoare/Menajera pentru Centrul de Reabilitare (f/m)

Centrul nostru de reabilitare situat pe strada Nicolae Dimo 32A cauta o persoana responsabila si dedicata pentru postul de deridicatoare/menajera. Daca esti o persoana ordonata, atenta la detalii si dornica sa contribuie la un mediu curat si sigur, te invitam sa aplici pentru aceasta pozitie.

Responsabilitati:
Curatarea generala a spatiului de 140m2 intr-o maniera eficienta si organizata.
Spalarea geamurilor pentru a asigura un mediu luminos si curat.
Mentinerea unui nivel inalt de igiena si curatenie in toate zonele desemnate.

Cerinte:
Fiabilitate si punctualitate in executarea sarcinilor asignate.

Program de Lucru:
Curatenie generala se efectueaza o data pe saptamana.

Beneficii:
Salariul este negociabil in functie de experienta si performanta.
Mediu de lucru placut si echipa prietenoasa.

Candidatii interesati sunt rugati sa ne trimita CV-ul la adresa de email gutuvictoria97@gmail.com sau sa ne contacteze la numarul de telefon 0767 218 311.

Va multumim pentru interesul acordat si asteptam cu nerabdare sa va alaturati echipei noastre pentru a contribui la buna functionare a centrului nostru de reabilitare.
Телефон:
076721831
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть