Depozitar

DECORSTONE SRL
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Dacă vrei să faci parte din echipa DECORSTONE, e de dorit să îndeplinești următoarele condiții:
- Experiență de muncă la un post similar minim 3 ani;
- Studii superioare;
- Responsabilitate, punctualitate și organizare în lucru;
- Cunoașterea standartelor și condițiilor tehnice a pastrării bunurilor materiale și a mărfurilor, caracteristicile, calitative a mărfurilor

Responsabilitățile tale vor fi:
- Întreținerea bunurilor materiale a companiei în stoc conform cerințelor;
- Strângerea comenzilor, eliberarea mărfii, controlul încărcării și a descărcării;
- Recepția materiei prime;
- Evidența operațiunilor de recepționare, păstrare și eliberare a mărfurilor;
- Realizarea lunară a inventarierii;

Noi vă oferim:
- Colectiv tânăr și prietenos;
- Angajare oficială;
- Salariu de 15000 lei

DECORSTONE își mărește echipa! Compania este producătorul nr.1 de produse Loft Beton din Republica Moldova.Întregul asortiment de produse îl puteți studia pe www.decorstone.md.
Контактное лицо:
Nicoleta
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть