Depozitar (magaziner)

SRL TIRAMISA Orhei
Город: Оргеев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:
* Experienţă de muncă similară, minim 1 an;
* Responsabilitate, disciplină, organizare și atenție la detalii.

Responsabilități de bază:
* Recepționarea marfei în baza documentelor de însoțire la depozit;
* Verifică cantitativ și calitativ marfa recepționată;
* Verifică termenii de valabilitate și monitorizează permanent stocurile de marfă;
* Organizează încărcarea operativă a marfei în mașinile de distribuție respectînd rutele prestabilite;
* Asigură integritatea marfei depozitate și condițiile corespunzătoare de păstrare ei;
* Participă la inventarierea în depozit.

Condiții de munca:
- Locația desfășurării activității – or. Orhei, str. Unirii 128;
- Grafic de lucru 08.00-17.00 (luni-vineri); 08.00-14.00 (sîmbăta);
- Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;

Pentru mai multe informații puteți apela: 069438308.
Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: contabil.tiramisa@gmail.com
Телефон:
069466668
Контактное лицо:
Olga
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть