Degustător șef

Murături.md SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
"Murături.md SRL" este o companie franceză cu un nou sediu în R. Moldova care se ocupă de vinderea și livrarea produselor conservate manual, atât în Moldova cât și în alte țări europene.

Responsabilități:
1. Asigurarea calității produselor conservate cumpărate de la agenții terțe (în mare parte de la întreprinzători agricoli din mediul rural).
2. Aprecierea gustativă și olfactivă a produselor.
3. Managementul celorlalți degustători în cazul măririi echipei.

Cerințe:
1. Licență în industria alimentară sau experiență de minim 2 ani în domeniul produselor conservate.
2. Abilități înalte gustative și olfactive (cu posibilitatea demonstrării lor în cadrul interviului).
3. Posibilitatea de a conduce o echipă de 2-3 oameni (în cazul măririi echipei de degustători).

Cea mai importantă calitate e abilitatea foarte dezvoltată de a distinge calitatea conservelor și murăturilor.

CV-urile trebuie trimise pe mail-ul companiei (muraturi.md@gmail.com) iar candidatul va fi contactat pe telefon sau pe mail.
Контактное лицо:
Gorbunov Ion
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть