Debitor la Strung (Pаспиловщик на форматно-раскроечный станок)

Vitra SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Efectuarea operațiunilor de debitat la strung conform specificațiilor de producție.
Operarea și întreținerea corectă a strungului pentru obținerea măsurilor precise.
Pregătirea materialelor pentru procesul de debitare.
Asigurarea curățeniei și a ordinii în zona de lucru.

Cerințe:

Experiență anterioară în debitarea la strung sau poziție similară.
Cunoștințe tehnice privind utilizarea strungului.
Abilități de lucru: precizie și atenție la detalii.
Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.
Mediu de lucru stabil și echipă colaborativă.
Beneficii suplimentare, inclusiv bon de masă.
hr@vitra.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть