Curier/ курьер (glovo)

Alpha Workforce
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Căutăm persoane motivate care să se alăture unei echipe dinamice și prietenoase. Dacă îți place ideea de a face livrări rapide și eficiente, avem o oportunitate perfectă pentru tine.

Cerințe:
- Aveți nevoie de un smartphone personal (Android sau iOS)
- Opțional: deținerea unui vehicul personal (mașină, scuter, bicicletă, scuter)
Dacă nu dispuneți de transport, atunci noi vă oferim transport (Achitat din contul nostru)
- Seriozitate și responsabilitate
- Dorința de a lucra și de a face parte dintr-o echipă de succes

Condiții de muncă:

Trebuie să fii apt din punct de vedere fizic pentru a face față multor livrări folosind o bicicletă electrică.

Responsabilitati:
Colectați comenzile și le livrați la adresele clienților.

Suna-ți pentru mai multe detalii : 060324611
Телефон:
060324611
Контактное лицо:
Siluan
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть