Copywriter

Next
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ești o persoană creativă, cu o pasiune pentru mediu online? Șii să scrii texte? Atunci vino în echipa noastră!

CERINȚE:
• Abilități excelente de scriere în limba română și limba rusă;
• Exprimare corectă (ortografia și punctuația la nivel înalt);
• Capacitatea de a structura corect textul și de a expune clar ideea;
• Experiență în scrierea textelor pentru mediu online.
• Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Responsabilități:
• Scrierea textelor clare și originale
• Crearea textelor unice în baza cuvintelor cheie;
• Colaborarea cu echipa pentru a crea noi idei de conținut;

Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără și creativă;
• Instruire și oportunități de promovare.

Vă rugăm să expediați CV-ul la next2020it@gmail.com
Телефон:
078921182
Контактное лицо:
Alexa
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть