Copywriter

Companie cu capital strain
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Companie cu capital strain anunta concurs pentru suplimirea postului vacant: copywriter

Cerinte:
Studii superioare: marketing/jurnalism/filologie/psihologie/sociologie.
Experiență de muncă într-o poziție similară minim 2 ani;
Cunoașterea instrumentelor de promovare, regulilor rețelelor sociale, urmărirea și aplicarea instrumentelor noi;
Nivel fluent limba română/rusă;
Persoană sociabilă, activă, orientată spre rezultat.

Responsabilități:
Participarea la crearea și implementarea strategiei de comunicare a brandului în mediul online (social media, mass media, advertoriale);
Crearea textelor pentru rețelele de socializare, articole în presă, advertoriale, etc.;
Monitorizarea și gestionarea feedback-ului ce implica brandul nostru, în mediul online;
Colaborare strânsă cu managementul comunității online.

Oferim:
pachet salarial motivant + bonusuri,
oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști,
training-uri de specialitate
mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna Cv-ul la adresa de email: moldovajob2@gmail.com cu specificarea postului – Copywriter
Контактное лицо:
Maria
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть