Coordonator vanzari cu amanuntul

Bakery Master
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 7000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania ”Bakery Master” se afla în căutarea unei persoane în funcția de:

Supervizor Vanzari cu Amanuntul

Responsabilitati:

• Vei gestiona procesul de comercializare al produselor din portofoliul companiei.
• Vei efectua analiza stock-urilor companiei si genera o cerere preventivā de import.
• Vei promova produsele si serviciile companiei catre clientela tinta.

Competente:

• Posedarea limbilor Română şi Rusă, Engleza ar fi un avantaj.
• Cunoştinţe de bază a pachetului MS Office (Word, Excel, etc.)
• Experienţă în vânzări si gestionarea stock-urilor de marfa va constitui un avantaj
• Orientare către client și atitudine proactivă
• Abilităţi de negociere și gestionare a situațiilor complexe

Beneficii:

• O experienţă unică de învăţare şi de dezvoltare profesională
• Salariu competitiv, plus bonus din vânzări
• Pachet de comunicare
• Trainng si programe motivaționale
• Contract permanent de muncă
Телефон:
06906001122, 069695959
Контактное лицо:
Vitalie Panuta
Сайт:
vitaliy.panuta@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть