Coordonator de echipa

AM Drochia
Город: Дрокия
Образование: Среднее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Alufix UK Ltd. este specializată în instalarea geamurilor, ușilor, pereților din sticlă, fațadelor din aluminiu pe clădiri multietajate.
Compania este în căutare de coordonator (cu cunoștințe în acest domeniu) pentru echipa de instalatori moldoveni.

Cerințe și atribuțiile de serviciu a COORDONATORULUI:
- Gestionarea forței de muncă din Republica Moldova pentru a fi realizate toate sarcinile la nivel calitate și volum;
- Interacționarea cu conducerea pentru a continua sarcina și a rezolva problemele în curs;
- Preferabil cu permis de conducere, dar nu esențială;
- Experiența de management pe șantierele de construcții este extrem de dorită;
- Engleză de bază pentru a comunica cu administrația companiei.

Pentru detalii ne gasiti in or.Drochia, str.31 august, 33.
Tel de contact 079782121
Телефон:
079782121
Контактное лицо:
AM Drochia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть