Coordonator de clasa

PHOENIX
Город: Бельцы
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 10400 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Angajam asistent/cordonator in orasaul Bălți pentru proiectului "Smart Class", clasa dotata cu laptopuri pentru lectiile online si activitati scolare a copiilor refugiati din Ucraina care se afla in incinta căminului ”Meridian”

Responsabilități:

De asistat elevii la lecțiile online, îndrumare și sprijin pe parcursul orelor online.
Organizarea diverselor activități educaționale.
Să asigure buna functionare a laptopurilor si utilajului tehnic.
Sa duca evidența prezenței și raportați orice problemă.

Calificări:

Fluent în rusă
Abilități de bază de a utiliza laptopuri și alte tehnologii de clasă.
Studii pedagogice sau experiență în lucrul cu copii.
Pentru mai multe detalii sunați la numarul indicat.
Телефон:
067698960
Контактное лицо:
Maxim
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть