Controlor financiar

IM
Город: Сороки
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:\r\n• Managmentul de materii prime si ambalaj;\r\n• Analiza si raportarea zilnica, săptămînală, lunară a indicatorilor de gestiune;\r\n• Calcularea si evidenta economiilor conform politicii interne;\r\n• Analiza costurilor de producere.\r\n\r\nCerinte:\r\n• Studii medii / superioare in economie, finanţe, contabilitate;\r\n• Experienta de lucru in department financiar-contabil reprezinta un avantaj;\r\n• Cunoaşterea programului de evidentă contabilă 1C prezinta un avantaj;\r\n• Cunoştinte de operare MS Office (Excel, Outlook);\r\n• Cunoaşterea limbilor romana, rusa, (engleza reprezinta avantaj);\r\n• Responsabilitate, punctualitate, flexibilitate.\r\n\r\nOferim:\r\n• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tinara de profesionisti;\r\n• Oportunităti de dezvoltarea profesionala;\r\n• Pachet social complet;\r\n• Prinz gratuit;\r\n• Pachet corportiv de telefonie mobila.
Контактное лицо:
sef sectie RU
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть