Менеджер в отдел качества | Manager în departementul calității

Numina
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ești perfect pentru noi dacă:

Ai studii tehnice
Responsabilitatea, rezistența la stres, atenția sunt punctele tale forte

Responsabilitățile poziției includ:

Controlul calității produselor fabricate
Controlul calității materialului primit
Lucrul cu documentele însoțitoare

Ce este important pentru noi?

Experiență la producere mobilei nu mai puțin de 3 ani (asamblator / instalator / tehnolog)
Abilitatea de a citi documentația tehnică
Abilitatea de a lucra cu instrumente specializate

Noi oferim:

Pachet social complet
Salariu decent
Loc de muncă stabil
Angajare oficială 100% conform Codului muncii al Republicii Moldova
28 de zile calendaristice de vacanță pe an

De ce va fi interesant să lucrezi cu noi:

Companie mare - peste 450 de angajați
Fiabilitate și stabilitate - 26 de ani pe piața Moldovei
6 domenii de activitate
Salariu stabil și competitiv
Cel mai nou echipament
Instruire și dezvoltare profesională din contul companiei
Posibilitatea de dezvoltare a carierei

Vă așteptăm!
Trimiteți CV-ul dvs. la adresa: hr@numina.md indicînd poziția dorită sau apelați pe numarul: +37369667993.
Noi ne aflăm pe adresa: or. Chișinău, str. Maria Drăgan, 11

Нам нужны именно Вы, если:

Есть техническое образование
Ответственность, стрессоустойчивость, внимательность – Ваши сильные стороны

Вам предстоит:

Контролировать качество произведенной продукции
Контролировать качество входящего материала
Работа с сопроводительной документацией

Что для нас важно?

Опыт работы на мебельном производстве не менее 3-х лет(сборщик/установщик/технолог)
Навык чтения технической документации
Умение работать с контрольно-измерительными приборами

Мы предлагаем:

Полный социальный пакет
Достойная заботная плата
Стабильное место работы
100% официальное трудоустройство согласно ТК РМ
28 календарных дней отпуска в году

Почему вам будет интересно работать у нас:

Крупная компания – более 450 сотрудников
Надежность и стабильность – 26 лет на рынке Молдовы
6 направлений деятельности
Стабильная и конкурентная зарплата
Самое передовое производство
Обучение и повышение квалификации за счёт компании.
Профессиональное развитие и карьерный рост

Мы Вас ждем!
Отправляйте CV на e-mail: hr@numina.md с указанием желаемой должности или же звоните по номеру: 069667993.
Мы находимся по адресу: г. Кишинев, ул. Мария Драган, 11 E-mail: hr@numina.md
+373 69667993
Телефон:
Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо