Controlor articole din sticlă

Vetropack
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Compania: Vetropack Chisinau SA | Compania internațională Vetropack este un furnizor recunoscut pe plan internațional de soluții pentru ambalajele din sticlă.
Descrierea jobului

Controlul calității producției finite (articole din sticla) la linia de producere

Cerințe

Disciplină, onestitate, responsabilitate
Orientare spre rezultat, capacitate de a lucra în echipă
Disponibilitate pentru program de lucru în ture

Beneficii

Stabilitate într-o companie internațională
Pachet salarial atractiv corespunzător cu poziția
Prime trimestriale si anuale
Tichete de masă (55 lei/zi)
Transport de serviciu (Botanica, Centru, Rișcani, Ciocana)
Cantina, cafea, ceai, apa
Echipament de lucru
Cadouri de sarbatori
Mediu de lucru plăcut, bazat de încredere și autonomie

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa vetropack23@yahoo.com
Sau să ne contacteze la numărul de telefon 079044301

*Prin aplicare, vă exprimați acordul privind procesarea datelor D-voastră cu caracter personal și păstrarea acestora pe un termen de 12 luni din data aplicării.
Телефон:
079044301
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть