Content Manager

Mamico.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Companie specializată în comerțul online, angajează Content Manager.
Responsabilități de bază:

Adăugarea și actualizarea informației despre produse (descriere, specificații tehnice, poze etc.);
Editarea pozelor la necesitate;
Pregătirea textelor pentru pagina web.

Cerințe față de candidat:

Cunoașterea fluentă a limbilor române și ruse;
Bună cunoaștere a gramaticii ambelor limbi;
Corectitudine, responsabilitate, punctualitate;
Experiența în domeniu reprezintă un avantaj.

Graficul de lucru este între orele 9.00 - 18.00 (o oră pauza de masa), de luni până vineri sau part-time, în dependență de disponibilitate.
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: ana.n@mamico.md menţionînd (postul Content Manager).
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu. E-mail: ana.n@mamico.md
Web: www.mamico.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть