Descărcător de containere

Euro-Rijn XL Logistics
Город: За границей
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Oraș: Moerdijk
Țară: Olanda
Locul de muncă: Descărcător de containere
Salariu minim: 13,27 + 1 euro indemnizație de muncă grea/oră

Căutăm descărcători de containere cu experiență și motivați pentru clientul nostru din Moerdijk!

Descrierea postului:
Scopul postului este de a descărca containere cu produse nealimentare pentru lanțurile de supermarketuri. Munca se face în perechi, iar echipa este formată din opt persoane (4 perechi). Produsele vin în pachete de diferite dimensiuni, de până la 50 kg. Echipa trebuie să colaboreze și să se ajute reciproc, pentru ca ziua de lucru să fie mai eficientă. Șeful de echipă se asigură că toți membrii echipei au o parte egală de muncă pentru ziua respectivă și colaborează între ei.

Pentru clientul nostru, dedicarea la muncă și o etică clară a muncii sunt cele mai importante aspecte. Echipa este pregătită să vă învețe totul și să vă facă munca distractivă, atâta timp cât sunteți dispus să vă faceți treaba decent și să vă dezvoltați în această poziție.
Ești un adevărat muncitor care este motivat să golească containerele la timp și, de asemenea, dispus să faci tot posibilul în fiecare zi pentru a termina comenzile, astfel încât șoferii să poată pleca la timp a doua zi?
Atunci acest job este pentru tine!

Cerințe:

- Vorbești bine limba engleză
- Sunteți un jucător de echipă motivat și precis
- Munca fizică nu te sperie; poți să ridici și să mergi pe jos
- Nu ai probleme de sănătate exacte cu spatele
- Experiența într-un depozit este un avantaj, dar nu este o cerință

Condiții de angajare:

- Salariu + 1,- € 1,- indemnizație pentru greutate
- Indemnizație de călătorie

Descrierea companiei:

Euro-Rijn XL Logistics B.V. este un furnizor de servicii logistice cu specializare în comerțul cu amănuntul nealimentar.
sector. Aceștia se ocupă de întregul proces de logistică pentru compania de comerț cu amănuntul (online). Acest lucru permite
clienților să se concentreze pe deplin pe partea comercială a afacerii lor.

Join the team!
Телефон:
+31621247807
Контактное лицо:
Marta
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть