Contabil(ă)

Vadalex-Agro
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Prelucrarea documentelor primare și introducerea lor în 1C
Întocmirea și tipărirea fcturilor fiscale în baza comenzilor
Menținerea evidenței contabile privind mișcarea stocurilor de mărfuri și producție
Întocmirea rapoartelor interne a întreprinderii
Participarea la inventariere

Cerinţe:

Studii economice
Experiența în domeniul va prezenta un avantaj
Cunoştinţe de operare PC: Word, Excel, 1C - va constitui un avantaj
Cunoasterea limbii română și rusă

Beneficii:

Salariu atractiv.
Pachet social .
Lucru intr-o echipa tânără si prietenoasa.

Ofertă:

Pachet salarial atractiv;
Program de lucru Luni-Vineri de la 8:30 până la 17:30, Sâmbăta de la 9:00 până la 14:00;
Oficiu modern.

Oficiul se afla in Stăuceni, str. A. Mateevici, 81/2, MD-4839

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică vadalex.agro@gmail.com, indicînd poziţia la care aplică. E-mail:
vadalex.agro@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть