Contabil(ă)

WINKRAFT BUSINESS GROUP
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 12000 До 18000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
WINKRAFT BUSINESS GROUP este o companie care oferă servicii de contabilitate și consultanță în domeniul afacerilor pentru companii din Moldova.

Căutăm un coleg pentru poziția de Сontabil.

Responsabilități principale:
- Prelucrarea documentelor primare
- Formarea actelor de verificare
- Pregătirea rapoartelor fiscale și statistice
Cerințe pentru candidați:
- Studii superioare finalizate sau în curs (contabilitate, economie, finanțe)
- Cunoașterea limbilor română și rusă
- Bune abilități de utilizare a calculatorului (1C, Word, Excel)
- Experiență în poziție similară minim 1 an
- Atitudine responsabilă față de muncă și orientare spre rezultate

Oferim:
- Loc de muncă într-un birou modern în inima sec. Rîșcani
- Angajare oficială și pachet social complet
- Salariu competitiv, începând de la 12 mii lei
- Program de lucru 5/2, de la 8:30 la 17:00

Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre WINKRAFT BUSINESS GROUP, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email: cadre.winkraft@gmail.com
Телефон:
068390939
Контактное лицо:
Svetlana Ceceli
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть