Contabil(ă) experimentat(ă) pentru echipa noastră

alexamedia solutions
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Ești un contabil cu experiență în căutare de noi provocări și oportunități de dezvoltare profesională? Vino să faci parte din echipa noastră!

Descriere post:
Locație: Chisinau
Tip de angajare: Full-time
Domeniu: Contabilitate / Finanțe

Ce îți oferim:
Șansa de a lucra într-un mediu stabil și dinamic, alături de o echipă profesionistă și dedicată, într-o companie în plină expansiune.
Oportunitatea de a-ți aduce contribuția la gestionarea eficientă a activităților financiare și contabile ale companiei, contribuind la atingerea obiectivelor organizaționale.
Posibilitatea de a-ți dezvolta cariera și de a avansa în cadrul companiei pe măsură ce îți demonstrezi competențele și abilitățile în domeniul contabilității.

Responsabilități:
Asigurarea respectării tuturor cerințelor legale și fiscale în domeniul contabilității și finanțelor, în conformitate cu legislația în vigoare.
Întocmirea și verificarea corectitudinii documentelor financiar-contabile, inclusiv a bilanțului contabil, a rapoartelor financiare și a declarațiilor fiscale.
Gestionarea eficientă a procesului de înregistrare a tranzacțiilor financiare și de reconciliere a conturilor, asigurându-se că toate operațiunile sunt reflectate corect în contabilitate.
Colaborarea strânsă cu alte departamente interne pentru a asigura o comunicare fluidă și pentru a rezolva problemele financiare în timp util.

Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul contabilității, cu cunoștințe solide în legislația fiscală și contabilă.
Cunoașterea în profunzime a standardelor contabile internaționale (IFRS) și a metodologiilor de raportare financiară.
Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor, cu atenție la detalii și capacitatea de a gestiona sarcini multiple în același timp.
Certificare profesională în contabilitate sau finanțe constituie un avantaj.

Cum să aplici?
Trimite CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție care să evidențieze experiența ta relevantă în domeniul contabilității la adresa de email: iacob.andrei728@gmail.com
Контактное лицо:
Andrei
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть