Contabil(ă), angajat full time cu salariu motivant

Home Italy
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte fata de candidat:

Studii de specialitate in domeniul contabilitatii;
Experienta de lucru 5 ani;
Cunoasterea legislatiei fiscale curente;
Cunoasterea legislatiei muncii si aplicarea ei in domeniul salarizarii;
Cunoașterea programului 1-C;
Utilizarea libera a calculatorului;
Cunoaşterea limbei romane;
Capacitatea de a analiza și monitoriza;
Sociabilitate, inițiativă, responsabilitate;
Comunicare eficienta in cazul contactului cu diverse institutii ale statului;
Persoana onestă, perseverentă, orientată spre performanta si rezultat.

Responsabilităţi de baza:

Operatiuni contabile de export/ import marfa;
Operatiuni bancare si numerar;
Evidenţa decontarilor cu clientii si furnizorii;
Eliberarea, verificarea facturilor fiscale in termenul stabilit;
Evidenta personalului si salarizare;
Introducerea datelor in programul 1-C;
Evidenta mijloacelor fixe si activelor;
Perfectarea raportarilor contabile (fisc, statistica etc).

Beneficii:

Salariu motivant
Angajare oficială + pachet social
Mediu de lucru confortabil în cadrul showroom-ului de mobila și într-o o echipă tinara si prietenoasă

Persoanele interesante sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de email hr.homeit@gmail.com.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть