Contabil

HLB Consulting Services SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
HLB Moldova este un grup de companii de consultanță, parte a rețelei globale „HLB International”.

În perioada următoare dorim să ne extindem activitatea și suntem în căutarea unui contabil.

Responsabilități:
- perfectarea și prelucrarea documentelor primare;
- gestionarea operațiunilor la banca (plațile, extrasele bancare);
- întocmirea și înregistrarea documentelor de întrare și de ieșire;
- elaborarea rapoartelor statistice și fiscale;
- evidența personalului (dosare de personal, calcularea salariilor).

Cerințe față de candidați:
- studii superioare sau medii de specialitate;
- cunoașterea 1C;
- utilizare sigură a Microsoft Office;
- сunoașterea limbilor română, rusă;
- l. engleză elementară.

Cerințe suplimentare:
- responsabilitate, capacitate de organizare, atenție la detalii, rezistență la stres;
- seriozitate și perseverență;
- abilități de comunicare și spirit de echipă;
- capacitatea de a respecta termenele limită.

Oferim:
- oportunități de colaborare de lungă durată;
- pachet social integral;
- echipă prietenoasă, mediu de lucru profesionist;
- biroul în centru;
- program de lucru: 8:00-17:00/9:00-18:00 (cu pauza de masă de o oră).

Ești gata să faci față provocării? Aplică acum: office@hlb.md
Телефон:
079091887
Контактное лицо:
Svetlana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть