Contabil

Prograin Organic SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Prograin Organic este compania care activează în cultivarea, prelucrarea, depozitarea, comercializarea și exportul boabelor, semințelor și plantelor leguminoase ecologice în Republica Moldova.
Cerințe fată de candidați:
Studii: Superioare în economie
Experiență: cel puțin 3 ani în domeniu
Capacităţi:
• Cunoștințe avansate de lucru în aplicațiile Microsoft Office, UNA;
• Cunoașterea legislaţiei în domeniu;
• Gândire analitică, inițiativă, comunicabilitate, atenție, responsabilitate, punctualitate;
• Posedarea limbii engleze.
Responsabilități:
• Organizarea, verificarea și întocmirea corectă și la timp a rapoartelor contabile;
• Organizarea, verificarea și întocmirea documentelor aferente exportului de cereale, și a serviciilor de transport;
• Îndeplinirea, predarea și verificarea facturilor fiscale, formularelor;
• Ducerea evidenței și verificarea documentației contabile, inclusiv a băncilor și cele aferente creditelor, împrumuturilor cu rezidenți/nerezidenți etc.
Condiții:
• Salariu motivant.
• Muncă stabilă într-o echipă dinamică, tânără și prietenoasă.
• Compania oferă instruire și posibilitatea de creștere profesională.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică semionov.ecaterina@prograinorganic.com .
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть