Contabil

Arvi Invest Trading SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm contabil cu experiență (1-3 ani)
Dacă dorești să te alături echipei noastre și ești:
Persoană responsabilă, organizată, atentă la detalii, orientată către rezultate, echipă și client.
Atribuții de funcție:
1. Întocmirea și procesarea documentelor primare (emiterea și înregistrarea facturilor fiscal și alte documente contabile);
2. Evidența valorilor materiale (intrări, ieșiri, transfer, casare, inventariere);
4. Pregătirea, verificarea si arhivarea registrelor contabile;
3. Întocmirea actelor de verificare;
5. Acordarea suportului necesar contabilului-șef;
6. Întocmirea actelor la angajare, transfer, demisionare a angajaților etc.;
7. Întocmirea contractelor individuale de muncă, acordurilor adiționale, tuturor ordinelor ce țin de resurse umane și SSM.
Ce îți oferim:
Pachet salarial atractiv în funcție de experiență și competențe;
Posibilitatea dezvoltării personale și profesionale în cadrul unei companii în plină dezvoltare în Centrul Capitalei.
Pentru a aplica la acest job rugăm să ne trimiți CV-ul la adresa: e.vacari@arvi.md, d.odobescu@arvi.md. Îl vom analiza și te vom apela pentru a discuta detalii și pentru a stabili un interviu.
Телефон:
078833887
Контактное лицо:
Ecaterina
Сайт:
d.odobescu@arvi.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть