Contabil Vânzări

Sudzucker Moldova
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Evidența vânzărilor și stocurilor de produse finite și mărfuri;
Evidența foilor de parcurs pentru transportul auto;
Înregistrarea documentelor de achiziție specifice depozitului;
Evidența produselor și mărfurilor ambalate.

Locul de muncă: depozitul Chișinău, șos. Muncești 123A
Educație: Studii în domeniul contabil (colegiu, universitate)
Abilități profesionale:

Cunoașterea Standardelor Naționale de Contabilitate;
Cunoștințe lucru la calculator, inclusiv Microsoft Excel;
Cunoașterea limbilor română și rusă.

Abilități personale:

Responsabilitate, punctualitate și atenție sporită
Abilități de comunicare scrisă și verbală
Motivație pentru a eficientiza și îmbunătăți lucrul

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul până la data de 31 martie 2024 la următoarea adresă de email: hr@szm.md.
E-mail: hr@szm.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть