Contabil șef

Agenția de Investiții
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilitățile de bază ale funcţiei, conform fişei postului:
-Organizarea și asigurarea ținerii evidenței contabile a Agenției,inclusiv a bunurilor Agenției și a procesului de achiziţii;
-Coordonarea elaborării bugetului Agenției și rectificării acestuia;
-Asigurarea transparenţei cheltuielilor mijloacelor bugetare;
-Întocmirea şi prezentarea rapoartelor financiare trimestriale şi anuale;
-Elaborarea şi planificarea alocaţiilor bugetare pentru necesităţile Agenţiei;
-Coordonarea proceselor de management al documentelor în cadrul Agenţiei;

Cerințele față de candidați și competențele acestora:
-Studii superioare de licenţă în domeniul financiar-bancar, economie, preferabil în domeniul contabilităţii;
-Cunoştinţe de operare PC (1C contabilitate, MC Office Word, Excel, Internet Explore)
- Experienţă profesională: minimum 2 ani de activitate în domeniul contabilităţii.
Контактное лицо:
Tatiana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть