Contabil sef (Vadul lui Voda )

Centrul de reabilitare si odihna IT - Relax - Vadul lui Voda
Город: Вадул-луй-Водэ
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
- Evidenta contabila si fiscala,
- Pregatirea si prezentarea darilor de seama catre instantele fiscale,
- Indeplinirea rapoartelor financiare si statistice,
- Indeplinirea sarcinilor curente si operationale ce tin de contabilitate.

Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare in contabilitate,
- Experienta de munca pe post similar minim 3 ani ;
- Abilitati de operare 1C, PC (Word, Excel, Outlook),
- Cunoasterea obligatorie a limbilor romana si rusa,
- Experienta in gestionarea personalului subaltern,
- Atenta, concentrată şi distributivă, iniţiativă, spirit organizatoric, echilibru emoţional, plăcerea pentru lucrul cu cifre, capacitate de a evalua şi a lua decizii.

Oferim :
- Angajare in campul muncii in conformitate cu CM al RM, intreg pachetul social
- Munca interesanta intr-o companie de perspectiva
- Salariu motivant

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze la numarul de telefon : 0693-72-087 Mitru Seva
Телефон:
069372087
Контактное лицо:
Mitru Seva
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть