Contabil-revizor

Rogob carne si mezeluri
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de Contabil-revizor.
responsabilitățile tale:

verificarea respectării prevederilor legale și a procedurilor de lucru privind gestionarea mărfurilor și evidența acestora
efectuarea inventarierilor periodice a mărfurilor în conformitate cu dispozițiile legale și procedurile de inventariere adoptate de catre Companie
verificarea fluxului de documente privind inventarierea
verificarea rezultatelor lunare în urma inventarierelor efectuate
efectuarea analizei stocurilor de productie
verificarea normelor de pierderi
punerea în aplicare a strategiei de revizie și control
elaborarea propunerilor de îmbunătăţire a procedurilor de lucru.

ce așteptăm:

studii superioare de profil economic, financiar
experiență într-o poziție similară
deținerea permisului de conducere cat.B
cunoaşterea politicilor şi procedurilor eficiente de finanţe şi contabilitate
cunoștințe solide a pachetului MS Office
abilități excelente de organizare a timpului și de prioritizare a sarcinilor.

ce oferim:

carieră într-o companie în expansiune continuă
pachet salarial și social motivant
mediu de lucru dinamic
training-uri de specialitate

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul la adresa de email: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.
Te așteptăm în echipa Rogob! E-mail: hr@rogob.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть