Contabil (or. Marculesti)

Big Boy
Город: Флорешты
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Lucru cu 1 C versiunea 8 (preluarea documentelor primare, întocmirea de rapoarte).
Cunoașterea evidenței contabile în domeniul producerei.
Evidența mărfurilor si magazinelor de firma
Evidenței și registrelor contabile în conformitate cu prevederile reglementărilor și legislației în vigoare.
Evidență contabilă conform cerințelor reglementărilor în vigoare..
Acte de verificare cu contraagenții..

Cerințe:

Studii superioare în domeniul, financiar sau alt domeniu relevant
Experiența în domeniu contabilității este binevenită
Cunoștințe dezvoltate de limba română și rusă
Cunoștințe PC la nivel de utilizator avansat (1.C)
Cunoștințe de operare PC - 1C

Oferim:

Angajare oficială și pachet social complet
Salariu competitiv
Orar de lucru 8.00-17.00, Luni – Vineri

Aplicați prin CV pe: hr@mcombi.md
Detalii la: 079708078 E-mail: hr@mcombi.md
Telefon: 079708078
Телефон:
079708078
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть