Contabil-operator

Virim-Impex
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilităţi de bază:

formarea/prelucrarea documentelor primare și introducerea lor în 1C (casa, prelucrarea facturilor)
evidența operațiunilor bancare
întocmirea unor rapoarte interne
alte sarcini specificate de contabilul-șef

Cerinţe faţă de candidat:

studii medii speciale sau superioare de profil
experiență de muncă în domeniu
cunoașterea programului 1C v.8
abilităţi de efectuare a sarcinilor în termeni stabiliţi
atenţie înaltă la detalii
punctualitate, onestitate, responsabilitate, amabilitate, abilități de lucru în echipă
vorbirea fluentă a limbii române

Compania oferă:

lucru într-un mediu profesionist, modern şi dinamic
posibilitatea de dezvoltare profesională şi personală
condiţii favorabile de lucru, loc de munca bine dotat
salariu atractiv
ceai, cafea pentru mentinerea bunei dispozitii adresa oficiului Dacia 58/12

Va rugam sa expediati CV cu fotografie la adresa de e-mail virimchirtoaca@mail.ru cu mentiunea postului pentru care candideaza.
Telefon: 068717717 E-mail: virimchirtoaca@mail.ru
Telefon: 068717717
Телефон:
068717717
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть