Contabil Operator

Ezio Grup
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania SRL Ezio GRUP caută să completeze echipa cu un Contabil Operator pozitiv și competent, dornic să lucreze într-un mediu dinamic.
Cerințe pentru candidat:

Studii superioare în domeniul economic
Experiență minimă de 2 ani în contabilitate
Cunoștințe solide în evidența contabilă
Abilități avansate de operare PC: Word, Excel
Experiență în utilizarea software-ului de contabilitate, preferabil 1C
Capacitate analitică și de organizare
Cunoașterea limbilor română și rusă
Responsabilitate și confidențialitate ridicate
Punctualitate, spirit analitic, onestitate, responsabilitate, amabilitate, abilități de lucru în echipă

Responsabilități principale:

Prelucrarea documentelor primare și introducerea lor în sistem
Întocmirea rapoartelor interne și fiscale
Emiterea facturilor fiscale conform comenzilor
Gestionarea evidenței contabile a stocurilor de mărfuri și producție
Întocmirea rapoartelor interne ale companiei

Oferim:

Salariu atractiv și pachet social complet
Oportunități de dezvoltare într-o echipă profesionistă
Posibilitatea de avansare în carieră

Locație: Chișinău (Botanica), Codru, str. Puhoi 54/1
Poziție: full-time, de la 08:00 până la 17:00, cu sâmbăta și duminica libere.
CV-urile "Contabil Operator" va rugam trimiteti la adresa: eziogrup@gmail.com, telefon 079483054. E-mail: eziogrup@gmail.com
079483054
Телефон:
079483054
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть