Contabil in asigurari

"Acrod Grup" S.A.
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Studii superioare de profil (contabilitate)
- Experienţă în poziţie similară - minim 3 ani (experienţă de lucru în activitate de asigurare – constituie un avantaj)
- Cunoştinţe de operare PC, cunoştinţe operare program contabil 1C
- Cunoaşterea limbii române şi ruse
- Abilităţi înalte de comunicare şi disciplină
- Responsabilitate, organizare, atenţie la detalii
- Rezistentă la stres (situaţii de incertitudine şi lipsă de timp)
Responsabilităţi:

- Evidență contabilă si de gestiune departament vânzări.
- Îndeplinirea sarcinilor curente şi operaţionale ce ţin de contabilizarea operaţiilor aferente departamentului vânzări
Monitorizarea achitărilor cu debitorii şi creditorii

Beneficii:

- Pachet salariat motivant
- Mediu de lucru amiabil
Сайт:
www.acordgrup.md
Факс:
022-264444
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть