Contabil asistent (documente primare)

WINKRAFT SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 8000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
WINKRAFT - este o companie ce prestează servicii de evidență contabilă și asistență juridică pentru mediul de afaceri cu o experiență de 8 ani în domeniul dat. Avem 2 filiale în sectirul botanica și sectorul rîșcani. Compania noastră se dezvoltă și din acest motiv te invităm să faci parte din echipa noastră.

Cerinţe:
Experiență în domeniul contabilității minim 1-2 ani
Cunoașterea programei 1C 8.3 contabilitate – obligatoriu
Cunoașterea documentelor primare și planul de conturi contabile
Abilități de operare PC (MS office: Word, Excel)
Cunoașterea limbilor: română și rusă, enleză – va prezenta un avantaj
Abilități de organizare, planificare și lucru în echipa
Abiltăți bune de comunicare, responsabilitate, punctualitate și analiză

Responsabilități:
Înregistrarea documentelor primare contabile (facturi, banca, casa, acte de achiziţii, etc.)
Întocmirea și înregistrarea factrurilor (inclusiv e-factura)
Formarea registrelor de procurări și livrări
Verificarea decontărilor cu contragenți
Контактное лицо:
Svetlana
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть