Contabil/(ă)

ALIONEXAGRO SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Angajăm CONTABIL
Activitatea companiei este export de produse cerealiere și import

Beneficii:
- Angajare oficială cu întreg pachet social
- Salariu motivant;

Oficiul amplasat în Stauceni, oferim transport.

Responsabilități:
- Evidența, contabilizarea materialelor, OMVSD;
- Perfectarea și prelucrarea documentelor primare;
- Întocmirea rapoartelor interne.

Cerințe:
- Studii superioare finalizate în domeniul economic;
- Medie inalta la studii sau experiență de lucru în domeniu
- Cunoașterea limbilor rusă și română;
- Bune cunoștințe de operare PC; cunoașterea pachetului MS Office, 1C v8.

Așteptăm să expediați CV-ul la adresa: hr@alionexagro.com
sau sunati pe numarul de telefon 060803380

Prin aplicarea la această poziție, Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть