Consultant - Vânzător Produse Cosmetice sect. Centru (or. Chișinău)

Felicia - reteaua de farmacii
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Rețeaua de farmacii FELICIA vă așteaptă să ne cunoaștem și să faceți parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită. Să vă construiți o carieră într-un domeniu de perspectivă, o companie care vă oferă şansa de a vă dezvolta profesional şi personal.
CERINȚE:

Studii superioare sau studii de colegiu, cursuri de cosmetologie,
Persoană agreabilă, deschisă, sociabilă;
Experiență în domeniul vînzării este un avantaj
Orientare către clienţi şi rezultate;
Cunoașterea limbilor română și rusă este obligatorie.
Studii medicale nu sunt obligatorii.

RESPONSABILITĂȚI:

Consultarea și îndrumarea clienţilor;
Promovarea şi vânzarea produselor cosmetice;
Informarea clienţilor despre promoţii şi oferte;
Gestionarea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine.

OFERIM:

Curs teoretic și practic de inițiere în domeniu;
Salariu competitiv;
Pachet social complet;
Posibilitatea de creştere profesională;
Grafic de lucru: 08.00-19.00 2/2 str. Ștefan cel Mare, 62

Dacă citind anunţul aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 068 944 990 sau expediați CV-ul la adresa electronică hr@felicia.md.
Vă aşteptăm cu drag! E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 068 944 990
Телефон:
068 944 990
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть