Consultant vanzari magazin produse naturiste

SRL Natura Divina
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 8000 До 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Consilier vanzari magazin de produse naturiste Natura Divina
Dacă ești pasionată de ceea ce faci, cunoști tehnici de vânzare si negociere, ești motivată de provocări, deții abilitați de coordonare, atenție la detalii, stii sa asculți dar și să te faci ascultată si ințeleasă, ai ambiția de a progresa in mod continuu. Atunci ai toate atributele necesare pentru a avea succes în cadrul companiei noastre.

Pe cine căutăm:
Candidatul ideal ar trebui să aibă:
- experiență în vânzări;
- studii medii/superioare;
- abilitați de planificare si organizare;
- abilitați de comunicare, relaționare si negociere;
- orientare către dezvoltarea si menținerea relațiilor cu clienții;
- capacitate de lucru in echipa;
- abilități de lucru la calculator, nivel de utilizator;
- vorbire fluentă a limbii română și rusă, engleza optional.

Descrierea jobului:
- mediu de lucru plăcut si modern, în centrul orașului;
- colaborarea cu o echipă binevoitoare;
- acces la proiecte de dezvoltare personală si profesională;
- consilierea clienților în magazin la alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora;
- promovarea si comercializarea produselor din magazin;
- receptionarea marfurilor, etichetarea si aranjarea produselor pe raft;
- inventarierea partială sau totală a stocului din magazin;
- verificarea valabilităţii produselor;
- asigurarea ordinii si curațeniei in magazin;
- program de lucru Luni/Vineri 12-00 – 19-00, Sâmbătă 9-00 – 14-00 (40 ore săptămânal);
- Angajare oficială, pachet social inclus, salariu decent / negociabil.

Descrierea companiei
Natura Divina SRL
Comerț cu amănuntul a produselor naturiste, suplimentelor alimentare, cosmeticii naturiste.

Str. A. Sciusev 56/3, or. Chișinău
Așteptăm să ne expediați CV-ul sau să ne sunați !

contact@naturadivina.md
+373 69513394
+373 79847330
Телефон:
069513394
Контактное лицо:
Viorica
Сайт:
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть