Consultant produse cosmetice

Vizaje Nica (Orhei)
Город: Оргеев
Образование: Среднее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Vizaje Nica, cea mai mare companie de produse cosmetice din tara se extinde la Orhei!
Atentie! Daca corespunzi urmatoarelor cerinte, te asteptam cu mare drag in echipa noastra!

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana vesela, zambitoare si optimista ce este dispusa sa invete lucruri noi si sa se dezvolte personal si profesional. De asemenea, canditatul ideal este un om stabil ce isi doreste o colaborare sigura si satsifacatoare pe termen lung si caruia ii placa sa lucreze in echipa.

Descrierea jobului:
Postul de consultant vanzari este unul foarte frumos. Acesta presupune atat realizarea activitatilor de management, cat si realizarea activitatilor de consultanta si vanzare. Vei activa intr-un mediu placut in care discutiile despre frumusete si sanatate vor fi mereu la ordinea zilei.

Lipsa de cunostinte sau experienta in acest domeniu nu reprezinta o problema. Daca esti o persoana care isi asuma responsabilitatea si care isi doreste sa reuseasca, cu siguranta vei avea parte de tot suportul specialistilor nostri pentru a deveni cel mai bun consultant in materie de beauty.

Asteptari:
- sa promoveze si sa vanda produsele in conformitate cu politicile si standardele companiei.
- sa consilieze clientul si sa ii ofere solutia potrivita necesitatilor sale.
- sa aiba o atitudine pozitiva, deschisa si orientata spre client.
- sa transmita clientilor incredere in calitatea produselor si serviciilor companiei.
- sa respecte procedurile de organizare si tehnicile de vanzare ale companiei.
- sa urmareasca obiectivele lunare si sa lucreze in echipa.

CV-urile le aşteptăm pe adresa de e-mail: taniabraniste
@gmailcom
Телефон:
079999078
Контактное лицо:
Tatiana Chiosa
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть