Consultant imobiliar

Midas Grup Imobil S.R.L
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Oferta Companiei:
- Mentor experimentat pentru începători (garantăm rezultate, daca este dorință de a munci).
- Salariu foarte motivant (negociabil).
-Telefonie corporativă.
- Posibilitate de creștere profesională și financiară.
- Cursuri de dezvoltare continuă.
- Condiții bune de muncă (oficiu modern) și colectiv unit.
- Suport publicitar și juridic.

Responsabilităţi de bază:
- Gestionarea relaţiilor cu clienţii companiei, precum și atragerea clienţilor noi.
- Intermedierea tranzacțiilor imobiliare (supraveghere și support).
- Negocierea și încheierea contractelor de acordare a serviciilor.
- Administrarea bazei de clienți și raportare a lucrului efectuat.
- Experiență de lucru în domeniul vânzărilor (în domeniul imobiliar constituie un avantaj).

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Studii superioare (sau în desfășurare) .
- Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusă (engleza constituie un avantaj).
- Comunicabil, cinstit, organizat, responsabil, onest și punctual.
- Responsabilitate și competenţă față de atribuțiile de lucru, capacitatea de a utiliza rezonabil timpul.
- Capacitatea de a găsi soluții în situații dificile și rezistență în situații de stress.

Expediază CV-ul cu poză la adresa electronică: midas.grup@mail.ru cu mențiunea ''Consultant Imobiliar''
Контактное лицо:
Victoria
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть