Conducător artistic

AVIX ART GRUP SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день

Compania AVIX ART GRUP SRL este în căutarea unui:
Serviciile prestate de noi sunt: spectacole pentru copii pînă la vîrsta de 16 ani.

Detalii despre noi găsiți pe www.clounella.md și pe facebook la www.facebook.com/clounella

Responsabilități:
- Stabilirea contactelor cu persoane responsabile; Negocierea și organizarea spectacolelor;
- Selectarea personalului pentru fiece spectacol;
- Control și Instruire personal;
- Planificarea și organizarea procesului de depozitare a recuzitei; Evidența recuzitei necesare pentru achiziție;
- Pregătirea de noi spectacole;
- Calcul salariu pentru personal;
- Elaborare plan dezvoltare pe lună/trimestru, îndeplinire și control;
- Angajare pentru posturile necesare Teatrului;

Cerinţe:
- Studii superioare în domeniul;
- Abilităţi de comunicare şi uşurinţă în stabilirea contactelor;
- Abilitati de organizare, planificare şi luarea deciziilor;
- Tendinţa spre dezvoltarea profesională continuă;
- Cunoaşterea a limbilor romană şi rusă.
- Experienta la o pozitie administrativa este binevenita;
- Cunoasterea limbii romane si ruse la nivel avansat;
- Cunostinte de operare PC;
- Orientare catre client si rezultat in activitate.

Compania oferă:
- lucru într-un mediu profesionist, modern şi dinamic;
- posibilitatea de dezvoltare profesională şi personală;
- salariu + bonusuri pe indicatori KPI.

CV-ul + foto transmiteți pe adresa hr@clounella.md cu menționarea postului "Conducător Artistic".

CV-uri incomplete nu vor fi luate în calcul.

Vor telefonați doar candidații selectați.
hr@clounella.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть