Completator mărfuri la depozit (frigider)

Vitafor SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 11000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania Vitafor angajează:
Сerințe:
- Capacitatea de a învăța rapid, atenție la detalii;
- Responsabilitate, punctualitate, dorință de a lucra;
- Starea de sănătate și fizică bună;
- Experiența nu este obligatorie, dar, va constitui un avantaj;

Responsabilitățile postului:
- Selectarea și ambalarea produselor conform comenzilor primite din comerț, pentru expedierea;

Compania oferă:
- Salariu motivant;
- Instruire gratuită;
- Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
- Atmosferă placuta la locul de muncă și un colectiv prietenos;

Vă așteptăm cu drag în echipa noastră!
Rugăm să expediați CV cu foto (indicați obligatoriu postul la care candidați) la adresa de email: hr@vitafor.md
Noi ne aflăm la Botanica, pe str. Valea Bîcului 5/3
Телефон:
060133288
Контактное лицо:
Olga
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть