Completator mărfuri 14 000 lei | Сборщик заказов на склад

Profmet Grup SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 8000 До 14000 MDL
График: Полный рабочий день
Compania oferă:

Salariu fix + bonusuri % (8000 – 14000 lei);
Tichete de masă;
Muncă în schimburi de luni până vineri, plus 2/4 sâmbete pe lună;
Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
Posibilități de creștere profesională;
Transport asigurat până la / de la locul de muncă.

Responsabilități:

Completarea și asamblarea comenzilor parvenite la depozit;
Pregătirea comenzilor pentru livrare către clienții Companiei;
Îndeplinirea calitativă și cantitativă a procesului de pregătire a comenzilor.

Cerințe față de candidat:

Responsabil, punctual, onest.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075 sau 079947888.
Află mai multe detalii despre noi aici:
www.profmet.md

Компания предлагает:

Фиксированная зарплата +% бонус (8000 – 14000 леев);
Талоны на питание;
График работы в смен с понедельника по пятницу; 2/4 субботы в месяц;
Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
Возможности профессионального роста;
Корпоративный транспорт до / от места работы.

Обязанности:

Сбор заказов по заявке, поступившей на склад;
Подготовка товара для доставки клиентам Компании;
Качественное и количественное выполнение процесса подготовки заказа.

Требования к кандидатам:

Ответственность, пунктуальность, честность.

Ждём ваши CV по адресу: recrutare@profmet.md.
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075 или 079947888.
Узнай нас тут:

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare. E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888
Телефон:
078000075, 079947888
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть