Cofetar torturi la comanda 9500 lei

Family Market
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 9000 До 9500 MDL
График: Полный рабочий день
Compania noastră caută un cofetar talentat și experimentat în producerea torturilor la comandă pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ai pasiune pentru cofetărie și experiență în realizarea torturilor personalizate, te invităm să aplici pentru acest post.
Responsabilități:

Pregătirea și decorarea torturilor la comandă în conformitate cu specificațiile clienților și standardele companiei
Gestionarea eficientă a producției, asigurând calitatea și proaspătura produselor finite
Menținerea curățeniei și respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară în întreaga bucătărie

Cerințe:

Experiență anterioară în producția torturilor la comandă, preferabil într-un mediu comercial
Abilități excelente în decorarea torturilor cu diverse tehnici și materiale
Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona mai multe comenzi simultan
Atitudine pozitivă, creativitate și atenție la detalii
Diploma sau certificare în domeniul cofetăriei constituie un avantaj

Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ
Posibilitatea de dezvoltare și avansare în cadrul companiei
Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanțe
Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă
Program de munca Marti - Sambata

Dacă ești pasionat de cofetărie și crezi că te potrivești descrierii de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa hr@familymarket.md. Telefon: 068688341
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm mai multe despre această oportunitate de carieră.
Adresa: str. Bacioii Noi 14/9 E-mail: hr@familymarket.md
Telefon: 068688341
Телефон:
068688341
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть