Cofetar sef talentat pentru a conduce echipa noastra de productie de torturi si deserturi!

Tortik Chisinau
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: От 25000 До 35000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Suntem Tortik Chisinau, o companie noua si in plina dezvoltare care produce torturi si deserturi pentru candy bar. Suntem in cautarea unui Cofetar Sef Talentat care sa se alature echipei noastre si sa conduca procesele de productie pentru a crea cele mai delicioase deserturi din Chisinau.

Responsabilitati:

Conducerea intregii echipe de productie si supervizarea proceselor de productie pentru a asigura calitatea si consistenta produselor noastre
Crearea si dezvoltarea de noi retete si produse pentru a ne mentine inovativi si competitivi pe piata
Gestionarea stocurilor de ingrediente si a echipamentelor de productie, asigurandu-se ca sunt disponibile intotdeauna pentru a indeplini comenzile clientilor
Intretinerea si curatarea zilnica a spatiului de productie, respectand normele de igiena si de sanatate si siguranta la locul de munca
Cerinte:

Experienta relevanta in productia de torturi si deserturi
Capacitatea de a conduce si a gestiona o echipa de productie
Cunostinte solide de retete si proceduri de productie
Atentie la detalii si abilitati excelente de organizare si prioritizare
Capacitatea de a lucra sub presiune si de a indeplini termene stranse
Certificat de igiena si siguranta la locul de munca ar fi un avantaj
Oferim:

Salariu foarte bun de 30000 lei
Grafic de lucru foarte usor, de marti pana sambata de la 9.00 la 18.00
Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si inovativ
Oportunitatea de a-si dezvolta abilitatile de conducere si de a fi parte din dezvoltarea unei companii noi si in plina expansiune
Daca esti un Cofetar Sef Talentat in cautarea unei oportunitati de a te dezvolta profesional si de a fi parte dintr-o echipa de productie de top, trimite-ne CV-ul tau la adresa noastra de email. Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!
Контактное лицо:
Andrei
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть