Cofetar - Asamblare sau Coacerea blaturilor pentru Torturi (Tura de noapte) 10000 lei

Family Market
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 9500 До 10000 MDL
График: Сменный график
Responsabilități:

Asamblarea sau pregătirea blaturilor pentru torturi conform instrucțiunilor și rețetelor stabilite
Coacerea blaturilor și a altor componente de cofetărie în conformitate cu standardele de calitate
Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat
Respectarea regulilor de igienă și siguranță alimentară

Cerințe:

Capacitatea de a lucra în tura de noapte (între orele 19:00-07:00)
Motivație și dorință de a învăța și de a se dezvolta în domeniul cofetăriei
Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile cu atenție
Punctualitate în îndeplinirea sarcinilor
Experiența anterioară în cofetărie constituie un avantaj, dar nu este obligatorie

Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de creativitate
Formare și îndrumare pe tot parcursul angajamentului
Pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri pentru performanță și ore suplimentare
Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă
Program de muncă 3 nopți pe săptămănă, transpot din partea companii gratuit (la / de la Botanica, bd. Dacia)
E-mail: hr@familymarket.md
Telefon: 0 68 688341
Телефон:
068 688341
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть