Coafor

GMG PRODUCTION SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Cerințe:
Experiență în domeniul beauty;
Persoană responsabilă, flexibilă, serioasă.

Responsabilități:
Efectuează aranjarea părului conform fișei individuale a prezentatorilor, reporterilor și invitaților la emisiunile TV;
Utilizează diferite tehnici de coafat în dependență de tipajul feței, pentru a evidenția plusurile și a ascunde imperfecțiunile celui coafat, cu folosirea tehnicilor de menținere a coafurii;
Efectuează aranjarea părului în dependență de vestimentația și stilul celui coafat și genul emisiunii, pe care o conduce sau participă.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV cu poza la adresa electronica: sanda.godiac@gmg.md
Doar persoanele preselctate vor fi contactate.
Контактное лицо:
sanda.godiac@gmg.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть