Chimist

Biotehnos Prod SRL
Город: Яловены
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:
- Studii superioare de specialitate: farmacie, chimie;
- Experiența într-o poziție similară va constitui un avantaj;
- Cunoștințe de bază în efectuarea analizelor de laborator;
- Cunoștințe în testarea, verificarea și validarea metodelor de control al calității pentru medicamente și API;
- Cunoașterea elementelor de bază a Farmacopeilor;
- Cunoașterea PC: MS Office;
- Responsabilitate, organizare, îndemânare, atenție la detalii, abilități de comunicare, tendință de învățare, acuratețe.

Atribuții:
- Efectuarea analizelor fizico-chimice de laborator;
- Menținerea registrelor de lucru, precum și întocmirea documentației primare (protocoale, fișe analitice, certificate de analize etc.);
- Pregătirea echipamentelor de laborator și reactivilor pentru efectuarea ulterioară a analizelor;
- Participarea la elaborarea documentației (Documentații Normative, instrucțiuni de lucru etc.)

Se oferă:
- Pachet salarial motivant;
- Transport;
- Mediu de lucru profesionist , atmosferă plăcută într-o echipă dinamică și ambițioasă.

Notă: Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Телефон:
068227268
Контактное лицо:
Irina Vîntu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть