Chelner

Pandero
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Panadero este în căutarea de personal prietenos și atent care să creeze o atmosferă confortabilă și relaxantă pentru oaspeții restaurantului.

Atribuțiile funcționale de bază:

1. Întîlnește oaspeții și îi acomodează la masa restaurantului;
2. Informează oaspeții despre meniul restaurantului și promoțiile actuale;
3. Asistă oaspeții la alegerea mîncărurilor și băuturilor;
4. Preia comenzile de la oaspeți;
5. Introduce corect informațiile despre comandă în sistemul POS;
6. Verifică calitatea pregătirii, temperatura și prezentarea alimentelor și băuturilor înainte de servire;
7. Servește bucatele și băuturile comandate conform stadardelor de aranjare a mesei și deservire a oaspeților;
8. Participă la traininguri, ateliere și alte evenimente educaționale.

Avem următoarele cerințe de angajare:

1. Cunoștințe despre tipurile și regulile de așezare și de servire a mesei pentru diverse evenimente;
2. Cunoștințe despre tipurile și destinația de utilizare a veselei, tacâmurilor, textilelor de masă;
3. Experiență e binevenită
4. Cunoașterea și vorbirea limbilor română, rusă este obligatorie;
4. Bune abilități de comunicare pentru a deservi clienții cu ușurință;
5. Respectarea regulilor de igienă personală și standardele sanitare;
6. Abilități de vânzare;
7. Aplicarea regulilor de conduită în situații non-standard și conflictuale;
8. Amabilitate și acuratețe;
9. Dorința de a învăța lucruri noi.

Oferim:

1. Condiții de munca favorabile;
2. Uniformă;
3. Salariu motivant 650 lei/ora +%
4. Dezvoltare profesională;
5. Bonusuri și recompense pentru îndeplinirea sarcinilor;
6. Lucru într-o echipă tânără și ambițioasă.

Vă așteptăm cu drag!

Detalii 062001801
Телефон:
062001801
Контактное лицо:
Resurse Umane
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть