Chelner si bucatar

SRL Guava RestoBar
Город: Яловены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un chelner dedicat și plin de energie să se alăture echipei noastre dintr-un RestoBar din centrul orașului.

Responsabilități:

- Oferirea unui serviciu impecabil clienților, cu o atenție deosebită la detalii.
- Pregătirea și servirea băuturilor și a mâncărurilor conform standardelor stabilite.
- Asigurarea curățeniei și a organizării în zona de lucru.
- Menținerea unei atmosfere plăcute și profesionale în restaurant.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul ospitalității constituie un avantaj.
- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat.
- Atitudine pozitivă și orientare către client.
Телефон:
079349349
Контактное лицо:
Igor Nemtanu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть