Căutăm profesioniști în domeniul ospitalității pentru lucru în irlanda

Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 1800 До 1900 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Sunteți un profesionist în domeniul ospitalității?
Căutăm asistenți de cazare pentru a se alătura echipei de profesioniști în ospitalitate din suburbiile Dublinului. Veți lucra intr-un complex de lux de 5 stele într-un parc frumos, la doar 20 de minute de centrul Dublinului. Candidații internaționali care se mută în Irlanda, vor fi ajutați la întocmirea documentelor și vor fi asistați la cazare. O pregătire completă la postul de muncă vă va fi oferită dacă aveți abilități relevante și cunoștințe de bază în limba engleză.
Responsabilități
Respectă cerințele legale cand vine vorba de incendiu, igienă, sănătate și siguranță, și legislația muncii.
Respectă toate procedurile standarde de cazare la cea mai înaltă calitate.
Se asigură că oaspeții primesc cele mai bune servicii
Îndeplinește sarcinile de zi cu zi descrise în lista de sarcini la cel mai înalt nivel.
Urmează cu strictețe programele de curățare zilnică, săptămânală, lunară, trimestrială și anuală
inclusiv protocolul de siguranță Covid-19 în camere, zone publice.
Urmează strategia de comunicare departamentală.
Asigură întreținerea la nivel înalt a stațiunii prin raportarea și urmărirea tuturor problemelor legate de întreținere.
Competențe
Concentrat pe calitatea lucrului
Încredere în sine
Comunicare eficientă verbală și scrisă în limba engleză
Abilitatea de a lucra motivat, fără impulsul cuiva
Abilități organizatorice, atenție la detalii.
Abilitatea de a lucra eficient și de a contribui la o echipă.

Ce oferim în schimb?
Un potential loc de muncă permanent
Salariu: 11 € – 12,50 € pe oră
Oportunități de formare și dezvoltare
Mese zilnice asigurate
Zborul plătit pentru a ajunge în Irlanda
Program de asistență pentru angajați
Mediu de lucru excelent
Evenimente sociale în echipă pe tot parcursul anului
Cazare 1 lună gratuită, după care se va oferi suport și asistență pentru aceasta.
Ore de lucru:
39 de ore pe săptămână - garantat
Телефон:
060594779
Контактное лицо:
Ana Arhip
Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть