Casier(ă)

CONSTEAM
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 8000 До 8500 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Noul magazin de materiale de construcții CONSTEAM este în căutarea unui Casier(ă)!

Responsabilități:
• Efectuarea operațiunilor de casă.
• Deservirea clienților persoane fizice și juridice
• Primirea şi verificarea documentelor contabile.
• Mentinerea ordinei în zona casei.
• Păstrarea competentă şi veridică a evidenţei contabile.
Cerințe:
• Persoana responsabilă, creativă, comunicabilă, dinamică.
• Experienţă la un post similar constituie un avantaj.
• Cunoaşterea la perfecţie a limbilor: română, rusă, engleza va constitui un avantaj.
• Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet.
• Atenție la detalii, corectitudine, rapiditate, atenție distributivă.
• Atitudine de asumare a responsabilității.
Ce oferim:
-Salariul decent și achitat la timp.
-Angajare oficiala.
- O echipă tânără, prietenoasă cu o dezvoltare dinamică.

Dacă ești în căutarea unui post de muncă stabil și bine plătit, atunci nu ezita să faci legătura cu noi!
Телефон:
061195555
Контактное лицо:
Vadim
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть